English
language
Magyar
language
Kapacitás logó
English
language
Magyar
language
cart
Kiemelt kategóriák

Téged keresünk,

Ügyfélszolgálati/értékesítést támogató munkakörbe,

amennyiben szeretsz embereknek segíteni és átlátod a folyamatokat.

Ha nálunk dolgozol, családias légkörben érezheted magad, pozitív szemléletű csapattagokkal tarthatod a kapcsolatot, precíz munkáddal segíthetsz nekik a hatékonyabb értékesítésben és ügyfélkiszolgálásban.

Feladataid az alábbiak lesznek:

  • E-mailek és telefonhívások fogadása, kezelése

  • Rendelések rögzítése, számlázása

  • Kollégákkal való kapcsolattartás

  • ERP rendszerben értékesítési folyamatok végrehajtása

  • Információk adása ügyfelek, kollégák részére

Téged keresünk, ha az alábbi készségekkel, képességekkel rendelkezel:

  • Minimum középfokú végzettség, érettségi bizonyítvány

  • Több éves tapasztalat hasonló munkakörben

  • Magas szintű számítógépes ismeretek , könnyedén, gyorsan kezeled az excelt. Valamint az ERP rendszerek használata sem okoz nehézséget

  • Kiváló kommunikációs készség

  • Nagy munkabírás

  • Precíz, gyors, pontos munkavégzésre való törekvés

  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

  • Önállóan és pro-aktívan tudsz dolgozni

  • Multi tasking-ban erős vagy, könnyen átlátod az összefüggéseket

  • Műszaki érdeklődés

Előnyben vagy, ha:

  • Octopus 8 ERP rendszerben szereztél tapasztalatot

  • Beszélsz németül

Amit kínálunk :

  • Kiváló csapatmunka

  • Családias környezet és hangulat

  • Színvonalas munkahelyi körülmények

  • Stabil háttér

A munkavégzés helye: Budapest, 11. kerület

Jelentkezésedet, fényképes szakmai önéletrajzodat fizetési igény megjelölésével az allas@kapacitas.hu e-mail címre várjuk!

Kapcsolat
1115 Budapest, Szentpétery u. 24-26
H-P 8:30-16:30
Legutóbb nézett termékek