Ritar RA12-80S-F11 12V 80Ah zárt ólomakkumulátor
2 év garancia
Cikkszám:
RA12-80S-F11
Nyomtatás
Értesítést kérek
Értesítés
Értesítést kérek, ha csökken az ára
Megosztás
Telephely neve
Raktárkészlet/beszerzési idő
Raktár: 2038 Sóskút, Kandó Kálmán utca 7b :
Készleten
(bruttó)
db
Leírás
Technikai adatok
Csomagok
Letöltések
Hasonló termékek
Kiegészítő tartozékok
Videó
Linkek
Hírek
Leírás
Technikai adatok
Jellemzők
Feszültség
12 V
Kapacitás
80 Ah
Csatlakozó
F11
Felhasználási terület
Standard
Igen
Összetétel
Pb
Forgalmazó adatai
EU forgalmazó
Kapacitás Kft., Magyarország, 2038 Sóskút, Kandó Kálmán utca 7b, info@kapacitas.hu
Méretek csomagolással
Szélesség
260 mm
Magasság
211 mm
Mélység
169 mm
Súly
22,5 kg
Kapcsolódó letöltések
Dátum
Megnevezés
Fájltípus
Méret
Letöltés
Gyártói adatlap (RA12-80S-F11)
343,75 KB
Letölt
Akkumulátor csatlakozók
284,13 KB
Letölt
Tartozékok
Zárt ólomakkumulátorok
6FM75X-F11
Rendelésre több mint 3 hónap
Vision 6FM75X-F11 12V 75Ah zárt ólomakkumulátor
Kapacitás: 75 Ah • Standard
REC80-12
Rendelésre több mint 3 hónap
Yuasa 12V 80Ah zárt ólomakkumulátor