Mascot MAS-9525/12V stabil tápegység
2 év garancia
Cikkszám:
MAS-9525-12V
Nyomtatás
Értesítést kérek
Értesítés
Értesítést kérek, ha csökken az ára
Megosztás
Telephely neve
Raktárkészlet/beszerzési idő
Raktár: 2038 Sóskút, Kandó Kálmán utca 7b :
Készleten
(bruttó)
db
Leírás
Technikai adatok
Csomagok
Letöltések
Hasonló termékek
Kiegészítő tartozékok
Videó
Linkek
Hírek
Leírás
Technikai adatok
Bemeneti feszültség
90-264 VAC, 50/60 Hz
Kimeneti feszültség
12 VDC
Max. áram (A)
0,8 A
Max. teljesítmény
10 W