Mascot MAS-9118-24 stab. tápegység
2 év garancia
Cikkszám:
MAS-9118-24
Nyomtatás
Értesítést kérek
Értesítés
Értesítést kérek, ha csökken az ára
Megosztás
Telephely neve
Raktárkészlet/beszerzési idő
Raktár: 2038 Sóskút, Kandó Kálmán utca 7b :
Készleten
(bruttó)
db
Leírás
Technikai adatok
Csomagok
Letöltések
Hasonló termékek
Kiegészítő tartozékok
Videó
Linkek
Hírek
Leírás
Technikai adatok
Bemeneti feszültség
198-264 VAC / 260-340 VDC
Kimeneti feszültség
24 VDC
Állítható feszültség
12,0 - 14,5 VDC
Max. áram (A)
1,5 A
Max. teljesítmény
40 W
Hőmérséklet tartomány
-10°C +30°C
Terhelési szabályozás
< 3%
Hálózati szabályozás
< 0,5%
Kapcsolási frekvencia
60 kHz
Hullámosság
< 50 mV p-p 100 Hz, < 50 mV p-p 50 kHz