Mascot MAS-8921-48 stabil tápegység
2 év garancia
Cikkszám:
MAS-8921-48
Nyomtatás
Értesítést kérek
Értesítés
Értesítést kérek, ha csökken az ára
Megosztás
Telephely neve
Raktárkészlet/beszerzési idő
Raktár: 2038 Sóskút, Kandó Kálmán utca 7b :
Készleten
(bruttó)
db
Leírás
Technikai adatok
Csomagok
Letöltések
Hasonló termékek
Kiegészítő tartozékok
Videó
Linkek
Hírek
Leírás
Technikai adatok
Bemeneti feszültség
190-264 VAC (100-130VAC
Kimeneti feszültség
48 VDC
Állítható feszültség
Max. áram (A)
6 A
Max. teljesítmény
290 W
Hőmérséklet tartomány
-10°C +30°C
Terhelési szabályozás
0,15%
Hálózati szabályozás
0,15%
Kapcsolási frekvencia
67 kHz
Hullámosság
20 mV p-p / 67 kHz