Samsung INR18650-20R 3,6V 2000mAh max 20A Li-ion ipari akkumulátor cella
Cikkszám:
INR18650-20R
Nyomtatás
Értesítést kérek
Értesítés
Értesítést kérek, ha csökken az ára
Megosztás
Telephely neve
Raktárkészlet/beszerzési idő
Raktár: 2038 Sóskút, Kandó Kálmán utca 7b :
Készleten
(bruttó)
db
Leírás
Technikai adatok
Csomagok
Letöltések
Hasonló termékek
Kiegészítő tartozékok
Videó
Linkek
Hírek
Leírás
Technikai adatok
Feszültség
3,7 V
Cella méret
18650
Kapacitás (mAh)
2000 mAh
Összetétel
Li-ion
Forgalmazó adatai
EU forgalmazó
Kapacitás Kft., Magyarország, 2038 Sóskút, Kandó Kálmán utca 7b, info@kapacitas.hu
Méretek csomagolással
Magasság
65 mm